kontakt

Dane kontaktowe

Grupa KK Kochanowski Sp. j.
Radom, ul. 1905 Roku 3a

+48 377 96 96, tel. kom. 605 047 345

email:  biuro@grupakk.pl

Napisz do nas

9 + 15 =

Nasz zespół

Tomasz Kochanowski – współwłaściciel
tomasz.kochanowski@grupakk.pl

Jacek Kochanowski – współwłaściciel
jacek.kochanowski@grupakk.pl

—————————-

Katarzyna Mizerska – kierownik biura
biuro@grupakk.pl

—————————-

Mariusz Wojtkun – Szef Działu Obsługi Klientów
m.wojtkun@grupakk.pl
kom. 601 670 623

Rafał Wrzesiński – Specjalista ds. handlowych
rafal.wrzesinski@grupakk.pl
kom. 508 415 064

Paulina Jankowska – Specjalista ds. handlowych
paulina.jankowska@grupakk.pl
kom. 514 952 427

Mieczysław Kurembski – logistyka
mieczyslaw.kurembski@grupakk.pl
kom. 603 604 733

—————————-

Arkadiusz Bernat – DTP, prepress, druk cyfrowy
a.bernat@grupakk.pl
dtp@grupakk.pl

—————————-

Arkadiusz Pawlikowski – Szef studia graficznego, Grafik
arkadiusz.pawlikowski@grupakk.pl
kom. 690 456 426 

Konrad Czarnecki – Grafik
konrad.czarnecki@grupakk.pl
kom. 690 456 426

Grupa KK

Potrzebujesz wydruków, teczek, segregatorów, a może toreb?

Zobacz nasze platformy WEB TO PRINT