605 047 345 biuro@grupakk.pl

kontakt

Dane kontaktowe

Grupa KK Kochanowski Sp. j.

Radom
ul. 1905 Roku 3a
tel. kom. 605 047 345

W związku z awarią numeru stacjonarnego
prosimy do firmy dzwonić pod numer 605 047 345

email:  biuro@grupakk.pl

Napisz do nas

14 + 7 =

Nasz zespół

Tomasz Kochanowski – współwłaściciel
tomasz.kochanowski@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60

Jacek Kochanowski – współwłaściciel
jacek.kochanowski@grupakk.pl
tel. 48 385 66 66

—————————-

Mariusz Wojtkun – Szef Działu Obsługi Klientów
m.wojtkun@grupakk.pl
tel. 48 385 66 63
kom. 601 670 623

Rafał Wrzesiński – Specjalista ds. handlowych
rafal.wrzesinski@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60
kom. 508 415 064

Paulina Jankowska – Specjalista ds. handlowych
paulina.jankowska@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60
kom. 514 952 427

—————————-

Mieczysław Kurembski – Kierownik produkcji
mieczyslaw.kurembski@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60 w. 122

—————————-

Karolina Krajewska – DTP, prepress, druk cyfrowy
karolina.krajewska@grupakk.pl
dtp@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60 w. 124

—————————-

Agnieszka Czupryn – DTP, prepress, druk cyfrowy
agnieszka.czupryn@grupakk.pl
dtp@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60 w. 124

Arkadiusz Pawlikowski – Szef studia graficznego, Grafik
arkadiusz.pawlikowski@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60

Konrad Czarnecki – Grafik
konrad.czarnecki@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60

Anna Lasota – Grafik
anna.lasota@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60

Ewelina Mąkosa – Grafik
ewelina.makosa@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60

—————————-

Michał Miller – Project Manager Web to Print
michal.miller@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60
kom. 798 188 288

—————————-

Katarzyna Mizerska – kierownik biura
biuro@grupakk.pl
tel. 48 385 66 60

Grupa KK

Potrzebujesz wydruków, teczek, segregatorów, a może toreb?

Zobacz nasze platformy WEB TO PRINT