kontakt

Dane kontaktowe

Grupa KK Kochanowski Sp. j.
Radom, ul. 1905 Roku 3a

+48 377 96 96, tel. kom. 605 047 345

email:  biuro@grupakk.pl

Napisz do nas

13 + 1 =

Grupa KK

Nasz zespół

Tomasz Kochanowski – współwłaściciel
tomasz.kochanowski@grupakk.pl

Jacek Kochanowski – współwłaściciel
jacek.kochanowski@grupakk.pl

—————————-

Katarzyna Mizerska – kierownik biura
biuro@grupakk.pl

—————————-

Arkadiusz Bernat – DTP, prepress, druk cyfrowy
a.bernat@grupakk.pl
dtp@grupakk.pl

—————————-

Konrad Czarnecki – Grafik
konrad.czarnecki@grupakk.pl
kom. 48 377 96 94

Patrycja Matysiak – Grafik
patrycja.matysiak@grupakk.pl
kom. 48 377 96 94

Mariusz Wojtkun – Szef Działu Obsługi Klientów
m.wojtkun@grupakk.pl
kom. 601 670 623

Rafał Wrzesiński – Specjalista ds. handlowych
rafal.wrzesinski@grupakk.pl
kom. 508 415 064

Paulina Jankowska – Specjalista ds. handlowych
paulina.jankowska@grupakk.pl
kom. 514 952 427

Potrzebujesz wydruków, teczek, segregatorów, a może toreb?

Zobacz nasze platformy WEB TO PRINT