postpress

Sztancowanie

KAMA ProCut 74. Nowy automat sztancujący, który oprócz wykrawania papieru posiada możliwości tłoczenie i złocenia. Realizuje precyzyjnie wykonane i ekskluzywnie wykończone opakowania, koperty na CD, foldery, teczki itp.

Foliowanie

Autobond. Bardzo wydajna foliarka do formatu B1 wykorzystująca technikę foliowania na gorąco w macie lub błysku. Maszyna posiada możliwość kalandrowania w linii wyciskania wzoru płótna na zafoliowanym arkuszu.

Oprawa szyta

Linia do oprawy szytej Horizon StitchLiner 5500. W pełni automatyczna linia do oprawy zeszytowej na “siodełku” z czterema głowicami. Możliwość szycia euro zszywkami do wpięcia do segregatorów. Bardzo duża wydajność, linia zakończona trójnożem.

Klejenie PUR

Heidelberg Eurobind 600 PUR. Nowa bardzo innowacyjna oklejarka na klej PUR. Eliminuje wady klejenia hotmeltem gwarantując nierozrywanie i wyjątkową trwałość oprawy.

Składanie

Składarko-sklejarka KAMA ProFold 74. Bardzo wydajna linia do automatycznego składania i klejenia. Klient otrzymuje gotowy produkt bez konieczności wykonywania prac ręcznych.

Falcowanie

Stahlfolder. Niezwykle wydajna i precyzyjna falcerka firmy Heidelberg. Ma możliwość bigowania i składania ulotek do 6 łamów. Zaopatrzona jest w klejowniki do klejenie zamiast szycia.

Usługi dodatkowe

  • wykonywanie registrów,
  • grawerowanie komputerowe 3D matryc do tłoczenia,
  • spiralowanie kalendarzy i brulionów,
  • listwowanie plakatów,
  • oczkowanie otworów metalowym pierścieniem.
  • wiercenie otworów wiertarką 4-ro głowicową,

Potrzebujesz wydruków, teczek, segregatorów, a może toreb?

Zobacz nasze platformy WEB TO PRINT